a może ja wpadnę?

Jest to krótko mówiąc spamownik. Czyli jeśli chcesz, abym weszła na Twojego bloga, to zostawiasz tutaj informację o tym.
Zasada jest prosta - ja skomentuję u Ciebie, jeśli Ty skomentujesz u mnie. I nie, nie chodzi mi o komentarz w stylu "fajna notka, zapraszam do mnie". 

4 komentarze:

 1. Wielka Puszcza podzielona została pomiędzy zwaśnione watahy lykan. W podbitej kolonii na Lodowych Pustkowiach w żyłach rdzennych mieszkańców wciąż płynie ta sama krew, a serca rwą się do buntu. Skłócone wilcze sfory stają w opozycji do samozwańczych opiekunów Drzewa Przodków i wszczynają rebelię.

  Co dzieciom lasu przyniesie splugawienie świętych ziem bratobójczą walką? Czy w każdym świecie wojny religijne są nieodłącznym elementem i przyczyną wszelkich krzywd?

  http://wilcze-dzieje.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ocena na Ocenach Nie z Tego Świata zostanie wystawiona jeszcze raz - przepraszamy za ostatnią. Twoja oceniająca ma problemy zdrowotne i mam pytanie, czy chcesz na nią poczekać, czy chciałabyś się przenieść do kogoś innego? Daj znać na stronie ocenialni.
  Lorie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej!
  Serdecznie zapraszam do Spisu Opowiadań http://nasz-spis-opowiadan.blogspot.com/, na pewno znajdziesz tam coś dla siebie ;)

  Załoga Spisu Opowiadań.
  :D

  P.S. wciąż poszukujemy osób, które dołączyły by do naszej załogi!

  OdpowiedzUsuń
 4. Loki Laufeyson jest jednym z głównych antagonistów mitologii nordyckiej. Trickster, Mistrz Magii, Kłamca, Iluzjonista... Z jednej strony przebiegły, złośliwy i bezduszny, a z drugiej inteligentny, uroczy i wrażliwy. Zdarza mu się filozofować, ma też niską tolerancję na głupotę... i zawsze ma coś do powiedzenia!
  Oto jedyne miejsce, w którym możesz porozmawiać z najprawdziwszym Lokim (żadną podróbą, zero udawania!) - zapraszam:[klik!]

  OdpowiedzUsuń